ENERSIM Sp. z o.o.

KRAKÓW · woj. MAŁOPOLSKIE

Aktywnaapi_error
NIP677-249-23-83
REGON524840651
KRS0001027549

ENERSIM Sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w KRAKÓW (woj. małopolskie). Działa od 2023 roku. Główna działalność: pozostała działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne (PKD 71.12B). W 2024 roku przychody wyniosły 2.1 mln zł. Kapitał zakładowy: 30 tys. zł.

Dane podstawowe

Forma prawnaSPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data powstania27.03.2023
Sąd rejestrowySYSTEM
Data wpisu KRS27.03.2023
Kapitał zakładowy30 000 zł
AdresUL. ARMII KRAJOWEJ 18, 30-150 KRAKÓW, KRAKÓW, woj. MAŁOPOLSKIE

Działalność PKD

71.12BPOZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNEPrzeważająca
42.22ZROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH43.21ZWYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH62.09ZPOZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH71.20CPOZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE72.10ZBADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE W DZIEDZINIE NAUK PRZYRODNICZYCH I TECHNICZNYCH74.14ZPOZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA74.99ZWSZELKA POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA85.59DPOZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Zarząd / Reprezentacja (3)

Sposób reprezentacji

W przypadku zarządu jednoosobowego oświadczenia w imieniu spółki składa członek zarządu. w przypadku zarządu składającego się z dwóch lub większej liczby osób do składania oświadczeń w imieniu spółki jest wymagane współdziałanie dwóch członków zarządu albo jednego członka zarządu łącznie z prokurentem.

ŁJ
ŁUKASZ JERZY TOPOLSKI
PREZES ZARZĄDU
PM
PAWEŁ MICHAŁ BALAWENDER
CZŁONEK ZARZĄDU
1 firma
KM
KRZYSZTOF MAREK WOŹNY
CZŁONEK ZARZĄDU
1 firma

Sprawozdania finansowe

2 lat danych
Przychody (2024)
2,1 mln zł
+254.0%
Zysk netto (2024)
254,1 tys. zł
+60.3%
Aktywa (2024)
914,6 tys. zł
+133.8%

Przychody i zysk netto

2023
Przychody589 tys.
Zysk netto159 tys.
Aktywa391 tys.
2024
Przychody2.1 mln
Zysk netto254 tys.
Aktywa915 tys.

Pozycja w branży — Architektura/inżynieria

Przychody
TOP 24%
Zysk netto
TOP 21%

Spośród 5979 firm w sektorze (2024). Mediana przychodów: 577 tys. zł.

Wskaźniki finansowe

Wskaźnik20242023
ROE+57.4%+84.1%
ROA+27.8%+40.5%
Marża netto+12.2%+26.9%
Marża operacyjna0.0%+0.1%
Zadłużenie+51.6%+51.8%
Dynamika+254.0%
Pokaż szczegóły bilansu 2024
Bilans
Aktywa razem914 635 zł
Aktywa trwałe0 zł
Aktywa obrotowe914 635 zł
Kapitał własny442 622 zł
Zobowiązania472 013 zł
Rachunek zysków i strat
Przychody2 086 890 zł
Koszty operacyjne-1 805 453 zł
Zysk operacyjny0 zł
Zysk netto254 091 zł
Pokaż szczegóły bilansu 2023
Bilans
Aktywa razem391 219 zł
Aktywa trwałe0 zł
Aktywa obrotowe391 219 zł
Kapitał własny188 531 zł
Zobowiązania202 689 zł
Rachunek zysków i strat
Przychody589 450 zł
Koszty operacyjne-415 926 zł
Zysk operacyjny895 zł
Zysk netto158 531 zł

Źródło: Sprawozdania finansowe z KRS

Dokumenty złożone w KRS

Pobieranie dokumentów z KRS…

Historia zmian

2 wpisów
  1. 24.03.2023

    umowa
  2. 31.03.2025, ZMIANA: §4, §13, §16

    umowa
Źródło danych

Krajowy Rejestr Sądowy (MS), REGON (GUS), KAS (MF)

Dane pochodzą z publicznych rejestrów państwowych i są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO (prawnie uzasadniony interes). Klauzula informacyjna

Ostatnia synchronizacja: 17.04.2026

Zgłoś problem z danymi

Jeśli dane są nieprawidłowe lub chcesz skorzystać z prawa do usunięcia danych (art. 17 RODO), skontaktuj się z nami.

Zgłoś wniosek

Mapa powiązań

Ta firmaOsoba z powiązaniamiOsobaPowiązana firmaKliknij • Przeciągaj • Scroll = zoom