ZACISKI HAMULCOWE NAPRAWA I REGENERACJA Sp. z o.o.

TOMASZÓW MAZOWIECKI · woj. ŁÓDZKIE

AktywnaVAT Czynny
NIP773-249-61-68
REGON388962391
KRS0000901517

ZACISKI HAMULCOWE NAPRAWA I REGENERACJA Sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w TOMASZÓW MAZOWIECKI (woj. łódzkie). Działa od 2021 roku. Główna działalność: konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli (PKD 45.20Z). W 2024 roku przychody wyniosły 553 tys. zł. Kapitał zakładowy: 5 tys. zł.

Dane podstawowe

Forma prawnaSPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data powstania19.05.2021
Sąd rejestrowySYSTEM
Data wpisu KRS19.05.2021
Kapitał zakładowy5000 zł
AdresUL. LEGIONÓW 20, 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI, TOMASZOWSKI, woj. ŁÓDZKIE

Działalność PKD

45.20ZKONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLIPrzeważająca
45.31ZSPRZEDAŻ HURTOWA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI45.32ZSPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI47.91ZSPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET49.41ZTRANSPORT DROGOWY TOWARÓW

Zarząd / Reprezentacja (1)

Sposób reprezentacji

Do składania oświadczeń w imieniu spółki jest upoważniony każdy z członków zarządu samodzielnie.

KM
KRZYSZTOF MAREK BINIEK
CZŁONEK ZARZĄDU

Wspólnicy (2)

B**** H****
50 udziałów (2500 zł)
K******** B*****
50 udziałów (2500 zł)

Rachunki bankowe (2)

Źródło: Wykaz podatników VAT (Ministerstwo Finansów). Dane publiczne.

71 1050 1461 1000 0090 8182 0558
ING Bank
65 1160 2202 0000 0006 9437 2097
Bank Millennium

Sprawozdania finansowe

4 lat danych
Przychody (2024)
553,2 tys. zł
+28.8%
Zysk netto (2024)
110,7 tys. zł
-10.0%
Aktywa (2024)
439,1 tys. zł
+33.5%

Przychody i zysk netto

2021
Przychody124 tys.
Zysk netto45 tys.
Aktywa82 tys.
2022
Przychody338 tys.
Zysk netto102 tys.
Aktywa187 tys.
2023
Przychody430 tys.
Zysk netto123 tys.
Aktywa329 tys.
2024
Przychody553 tys.
Zysk netto111 tys.
Aktywa439 tys.

Pozycja w branży — Handel pojazdami

Przychody
TOP 55%
Zysk netto
TOP 31%

Spośród 5507 firm w sektorze (2024). Mediana przychodów: 776 tys. zł.

Wskaźniki finansowe

Wskaźnik2024202320222021
ROE+28.8%+44.8%+67.1%+90.0%
ROA+25.2%+37.4%+54.3%+54.8%
Marża netto+20.0%+28.6%+30.0%+36.2%
Marża operacyjna0.0%+0.0%
Zadłużenie+12.3%+16.6%+19.0%+39.1%
Dynamika+28.8%+27.0%+172.6%
Pokaż szczegóły bilansu 2024
Bilans
Aktywa razem439 101 zł
Aktywa trwałe44 103 zł
Aktywa obrotowe394 998 zł
Kapitał własny385 139 zł
Zobowiązania53 962 zł
Rachunek zysków i strat
Przychody553 248 zł
Koszty operacyjne-430 654 zł
Zysk operacyjny0 zł
Zysk netto110 716 zł
Pokaż szczegóły bilansu 2023
Bilans
Aktywa razem328 843 zł
Aktywa trwałe20 486 zł
Aktywa obrotowe308 356 zł
Kapitał własny274 423 zł
Zobowiązania54 419 zł
Rachunek zysków i strat
Przychody429 526 zł
Koszty operacyjne-296 951 zł
Zysk operacyjny31 zł
Zysk netto123 017 zł
Pokaż szczegóły bilansu 2022
Bilans
Aktywa razem187 014 zł
Aktywa trwałe0 zł
Aktywa obrotowe187 014 zł
Kapitał własny151 407 zł
Zobowiązania35 607 zł
Rachunek zysków i strat
Przychody338 181 zł
Koszty operacyjne-225 493 zł
Zysk netto101 559 zł
Pokaż szczegóły bilansu 2021
Bilans
Aktywa razem81 918 zł
Aktywa trwałe0 zł
Aktywa obrotowe81 918 zł
Kapitał własny49 847 zł
Zobowiązania32 071 zł
Rachunek zysków i strat
Przychody124 040 zł
Zysk netto44 847 zł

Źródło: Sprawozdania finansowe z KRS

Dokumenty złożone w KRS

Pobieranie dokumentów z KRS…

Historia zmian

1 wpisów
  1. 25.02.2021 R.

    umowa
Źródło danych

Krajowy Rejestr Sądowy (MS), REGON (GUS), KAS (MF)

Dane pochodzą z publicznych rejestrów państwowych i są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO (prawnie uzasadniony interes). Klauzula informacyjna

Ostatnia synchronizacja: 25.03.2026

Zgłoś problem z danymi

Jeśli dane są nieprawidłowe lub chcesz skorzystać z prawa do usunięcia danych (art. 17 RODO), skontaktuj się z nami.

Zgłoś wniosek

Mapa powiązań

Ta firmaOsoba z powiązaniamiOsobaPowiązana firmaKliknij • Przeciągaj • Scroll = zoom